Lapas karte EnglishLatvianRussian

Kontakti

Kontakti

    Jūsu vārds (obligāts)

    Jūsu e-pasts (obligāts)

    Tālrunis

    Jūsu ziņa

    Piekritu savu datu apstrādei

    REKVIZĪTI

    SIA „ZEMGALES OLIMPISKAIS CENTRS”
    Kronvalda 24, Jelgava, LV-3004
    Reģ. Nr. 43603019077
    Swedbank A/S, kods HABALV22
    Konts LV82 HABA 0551 0045 6132 4
    Tālrunis: 63020792 Fakss: 63024225
    E-pasts: info@zoc.lv
    Iekšējās kārtības noteikumi>>
    Darba laiks – katru dienu no plkst. 8.00 līdz plkst. 22.00
    Tālrunis uzziņām +371 27050045

    Armands Ozollapa
    Karīna Auziņa
    Rauls Kreicbergs
    Andris Sīlis
    Tatjana Romanova
    Evita Brakše
    Ingrīda Ābolkalna

    Valdes loceklis
    Sekretāre-lietvede
    Izpilddirektors
    Tehniskais direktors
    Galvenā grāmatvede
    Projektu vadītāja
    Sporta organizators

    Tālr.: +371 29000888, E-pasts: Armands.Ozollapa@zoc.lv
    Tālr.: +371 63020792, E-pasts: Karina.Auzina@zoc.lv
    Tālr.: +371 63021455, E-pasts: Rauls.Kreicbergs@zoc.lv
    Tālr.: +371 63021455, E-pasts: Andris.Silis@zoc.lv
    Tālr.: +371 63020792, E-pasts: Tatjana.Romanova@zoc.lv
    Mob. tel.: +371 26356449, E-pasts: Evita.Brakse@zoc.lv
    Mob. tel.: +371 20365713, E-pasts: Ingrida.Abolkalna@zoc.lv

    Sporta ārsta kabinets (VI ārstniecības iestāžu reģistrs 0900-00099)

    Fitnesa treneris (ZOC trenažieru zāle)

    Anda Zvīgule
    Agnese Kalniņa
    Māris Markevics

    E-pasts: anda.zvigule@sports.jelgava.lv

    Mob. tel.: 26066783